Nasze realizacje

W swoim portfolio możemy poszczycić się ponad 100 realizacjami w kraju i zagranicą. Wsród nich znajdują  się obiekty mieszkaniowe, biurowe, kulturalno-oświatowe, sportowe, przemysłowe.

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z lat 1995-2018.

Osiedle Dambonia

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy dla seniorów w Opolu. Znakomicie wyposażone 102 mieszkania z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Biblioteka Opolska

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu to ponad 60.letnia tradycja. Od pięciu lat z nowoczesną główną siedzibą, nagrodzoną w wielu ogólnopolskich konkursach architektonicznych.

Pływalnia Wodna Nuta

Jedna z najnowocześniejszych krytych pływalni sportowych w Polsce i Europie z 50.metrową niecką sportową ze stali nierdzewnej o stałej głębokości 2 metrów.

Muzeum Piosenki Polskiej

Stolica polskiej piosenki może pochwalić się atrakcyjnym budynkiem multimedialnego muzeum wraz z salą koncertową.

Filharmonia Opolska

Jeden z najbardziej spektakularnych
i prestiżowych budynków Opola o futurystycznych kształtach otoczony podświetlaną fosą.

Biurowiec Gaz System SA

Jednobryłowy, czterokondygnacyjny budynek administracyjno-biurowy wybudowany dla operatora sieci przesyłowych Gaz System S.A.

Osiedle mieszkaniowe Kaliska

Zespół czterech budynków mieszkalnych w atrakcyjnej formie i osadzony w zieleni to kolejny przykład naszych kompetencji w realizacjach "pod klucz".

Okrąglak

Okrąglak to kultowy obiekt Opola będący tym, czym słynny Spodek jest dla Katowiczan. Hala jest wykorzystywana do organizacji imprez, sportowych i targowych.

Basen w Zdzieszowicach

Budowa i modernizacja basenów
i obiektów wodno-rekreacyjnych stanowi jedną z naszych specjalizacji. Zrealizowane kąpielisko miejskie to najładniejszy basen na Opolszczyźnie

Oczyszczalnie ścieków

Nasze kompetencje i doświadczenie stawiają nas często w roli generalnego wykonawcy oczyszczalni ścieków czy budowy sieci kanalizacyjnych.

Sala kameralna NCPP

Świeżo wyremontowana najważniejsza sala koncertowa Narodowego Centrum Piosenki Polskiej pomieści 500 osób. Głównym zadaniem było wykonanie akustyki.

Obiekty sportowe

Kryte i otwarte obiekty sportowe to jedna z naszych specjalności.
W  naszym portfolio znajdują się stadiony, hale lekkoatletyczne wraz zapleczem i infrastukturą.

Muzeum Wsi Opolskiej

 Nasi inżynierowie i ekipy budowlane dały temu obiektowi nowe życie stawiając budynek służący odwiedzającym jako sala obsługi klienta i sklep z pamiątkami.

Osiedla mieszkaniowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania budowlane tworząc - jako generalny wykonawca - osiedla, domy oraz inne zabudowy przystosowane do użytku codziennego.

Ogród zoologiczny

Nasze umiejętności i doświadczenie zostały wykorzystanie przy rozbudowie obiektu wpisanego do Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych.

Siedziba i biuro

ul. Gosławicka 2,  45-446 Opole
tel.  + 48 77 455 93 18

fax +48 77 455 93 19

sekretariat@energopol.opole.pl

Formularz kontaktowy


Dane rejestrowe

Sąd Rejonowy w Opolu

VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

Nr KRS 0000021704

NIP 937-10-30-253

REGON 070661550

Kapitał zakładowy: 6.351.000 zł

Energopol Trade Opole Sp. z o.o.  uczestniczy w Poddziałaniu współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu Polskie Mosty Technologiczne. Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Polityka prywatności | RODO | Pracuj z nami |                                                                                               © 2020 Energopol Trade Opole. Wszelkie prawa zastrzeżone