ENERGOPOL TRADE OPOLE

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

WIELOKROTNY LAUREAT KONKURSU PZITB "BUDOWA ROKU"

Laureat Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych

<a href=http://energopol.opole.pl/index.php?id=12>KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO</a>
OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Przyjmiemy do pracy na budowach w Polsce

Poszukujemy murarzy, cieśli, zbrojarzy

Oferta

Aktualności

Osiedle przy ul. Kaliskiej w Opolu gotowe W dniu 8 marca 2018r.  miało miejsce uroczyste przekazanie do użytku,  przy udziale władz miasta Opola,  nowego osiedla mieszkaniowego...
DOM SENIORA W OPOLU W dniu 23.10.2017r. Energopol Trade Opole spółka z o.o. podpisała umowę na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z mieszkaniami...
Budynek biurowo-administracyjny Budowa budynku biurowo-administracyjnego we Wrocławiu wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego dobiegła końca.
Umowę na realizację inwestycji...
Lista wiadomości

Aktualnoś›ci » Osiedle przy ul. Kaliskiej w Opolu gotowe

Osiedle OTBS przy ul. Kaliskie w Opolu

W dniu 8 marca 2018r.  miało miejsce uroczyste przekazanie do użytku,  przy udziale władz miasta Opola,  nowego osiedla mieszkaniowego wybudowanego przez Energopol Trade Opole sp. z o.o. dla Opolskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.  

W czterech budynkach zamieszka łącznie 115 rodzin. Każdy budynek wyposażono w windę. Mieszkania są wykończone pod klucz. Dla każdego z mieszkań przypisano komórkę lokatorską w piwnicy oraz miejsce postojowe na parkingu. Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo ogródki z tarasem. Do dyspozycji mieszkańców jest także plac zabaw oraz ławki, a całe osiedle otoczono zielenią. Posadzono łącznie 60 drzew.

Realizacja inwestycji trwała nieco ponad 12 miesięcy.  

Projekt, CMS i wykonanie strony   PRONETIX & GRAFETCopyright Energopol Trade Opole 2010