ENERGOPOL TRADE OPOLE

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

WIELOKROTNY LAUREAT KONKURSU PZITB "BUDOWA ROKU"

Laureat Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych

<a href=http://energopol.opole.pl/index.php?id=12>KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO</a>
OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Przyjmiemy do pracy na budowach w Polsce

Poszukujemy murarzy, cieśli, zbrojarzy

Oferta

Aktualności

Osiedle przy ul. Kaliskiej w Opolu gotowe W dniu 8 marca 2018r.  miało miejsce uroczyste przekazanie do użytku,  przy udziale władz miasta Opola,  nowego osiedla mieszkaniowego...
DOM SENIORA W OPOLU W dniu 23.10.2017r. Energopol Trade Opole spółka z o.o. podpisała umowę na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z mieszkaniami...
Budynek biurowo-administracyjny Budowa budynku biurowo-administracyjnego we Wrocławiu wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego dobiegła końca.
Umowę na realizację inwestycji...
Lista wiadomości

Aktualnoś›ci » Budowa osiedla przy ul. Kaliskiej w Opolu

W dniu 5.01.2017r., Energopol Trade Opole sp. z o.o. działając w imieniu konsorcjum z Bielskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego S.A. podpisał umowę z Opolskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego sp. z o.o., na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Budowa zespołu mieszkaniowego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną zlokalizowanego w Opolu przy ul. Kaliskiej”.

Budowane osiedle składa się z czterech budynków mieszkalnych (A, B, C, D) z jedną kondygnacją podziemną (piwnice)  i 5-cioma kondygnacjami nadziemnymi (parter + 4 piętra)
Projekt, CMS i wykonanie strony   PRONETIX & GRAFETCopyright Energopol Trade Opole 2010