ENERGOPOL TRADE OPOLE

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

Od ponad 20 lat w mieście i regionie

WIELOKROTNY LAUREAT KONKURSU PZITB "BUDOWA ROKU"

Laureat Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych

<a href=http://energopol.opole.pl/index.php?id=12>KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO</a>
OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Przyjmiemy do pracy na budowach w Polsce

Poszukujemy murarzy, cieśli, zbrojarzy

Oferta

Aktualności

Osiedle przy ul. Kaliskiej w Opolu gotowe W dniu 8 marca 2018r.  miało miejsce uroczyste przekazanie do użytku,  przy udziale władz miasta Opola,  nowego osiedla mieszkaniowego...
DOM SENIORA W OPOLU W dniu 23.10.2017r. Energopol Trade Opole spółka z o.o. podpisała umowę na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z mieszkaniami...
Budynek biurowo-administracyjny Budowa budynku biurowo-administracyjnego we Wrocławiu wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego dobiegła końca.
Umowę na realizację inwestycji...
Lista wiadomości

Firma


Od ponad 20 lat w mieście i regionie

 


ENERGOPOL TRADE OPOLE  to spółka z ponad 20. letnim doświadczeniem jaklo generalny wykonawca we wszystkich segmentach budownictwa. W swoim dorobku, możemy poszczycić się realizacją wielu inwestycji w zakresie obiektów nauki i oświaty, kultury, sportu i rekreacji, służby zdrowia, administracyjnych, przemysłowych oraz mieszkaniowych. Z pasją realizujemy najbardziej odpowiedzialne przedsięwzięcia wymagające doświadczenia i wiedzy inżynierskiej na najwyższym poziomie. Dzięki twórczej współpracy projektantów i budowniczych, nasze realizacje stały się architektonicznymi wizytówkami i zyskały uznanie w środowisku krajowych znawców architektury, zdobywając wiele nagród przyznawanych przez  SARP oraz PZiTB.

Uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach budowlanych, stale  dbając o wysoki standard wykonywanych usług, czego potwierdzeniem jest funkcjonujący w firmie od wielu lat i stale udoskonalany system zapewnienia jakości oparty na normie ISO 9001:2015.

Jesteśmy mocno zaangażowani w realizacje obiektów służących szeroko pojętej ekologii i ochronie środowiska.  Zrealizowaliśmy wiele obiektów, które przyczyniły się do ochrony środowiska m.in. składowisko odpadów, oczyszczalnie ścieków, ujęcia i stację uzdatniania wody oraz systemy wodno-kanalizacyjne. Dzięki naszej pracy zmodernizowane ujęcia wody posiadają jedne z najczystszych zasobów wody pitnej w Polsce.

W regionie opolskim jesteśmy znani jako generalny wykonawca wielu prestiżowych przedsięwzięć budowlanych, które trwale odmieniły wygląd Opola m.in.: rozbudowy Filharmonii Opolskiej, budowy Miejskiej Biblioteki Publicznej, siedziby Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, a także wielu spektakularnych obiektów sportowych m.in. hali widowiskowo-sportowej „OKRĄGLAK” - obecnie "Stegu-Arena" w Opolu oraz krytej pływalni "Wodna Nuta" w Opolu z 50-cio metrowym basenem sportowym wykonanym w całości ze stali nierdzewnej, za której realizację firma została uhonorowana najwyższą nagrodą w ogólnopolskim konkursie PZiTB BUDOWA ROKU”.

Do współpracy zapraszamy firmy deweloperskie oraz inwestorskie wszystkich sektorów budowlanych. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska o różnorodnych specjalizacjach w branży budowlanej, która potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.

Projekt, CMS i wykonanie strony   PRONETIX & GRAFETCopyright Energopol Trade Opole 2010